מתנפחים להשכרה במרכז

תושבים הגרים באזור המרכז נהנים משלל פעילויות שיש למקום להציע. תושבי תל אביב, גבעתיים, רמת גן, רעננה, פתח תקווה, בת ים ועוד אוהבים לבלות במסעדות ובפאבים הרבים המצויים בערים. תושבי המרכז אוהבים גם לארגן ימי הולדת ואירועים לילדים ומחפשים מתנפחים להשכרה במרכז כחלק מאטרקציות כדי להעסיק את האורחים הקטנים. המתנפחים מספקים פעילות מהנה וספורטיבית לילדים שרוצים להרגיש כמו בלונה פארק.

מתנפחים להשכרה במרכז משתלמים להורים

הורים רבים במרכז הארץ בוחרים להזמין מתנפחים להשכרה ולא בכדי. להשכרת מתנפחים יתרונות רבים, ואלה כמה מהם:

  • המתנפח כאטרקציה טובה – ילדים הגרים בערי המרכז חשופים למגוון רחב של פעילות כמו חוגים או חדרי בריחה אטרקטיביים. עבור ילדים שראו כמעט הכול, קשה להתאים פעילות טובה. משום כך, המתנפחים הצבעוניים הקיימים כבר שנים יכולים לשמש כפעילות מושכת שיכולה להעסיק את הילדים במשך אירוע שלם. הילדים מסוגלים לטפס על המתקנים המתנפחים ולקפוץ עליהם במשך יום שלם מבלי להתעייף.
  • שעות אחדות ללא מכשירים סלולריים – הילדים באזור המרכז חשופים להשפעתם של הטלפונים הסלולריים. כבר מגיל צעיר הם יודעים לתפעל אותם ולהשתמש במגוון האפליקציות לצורך משחקים. המתנפחים יכולים לעזור לילדים להתנתק לכמה שעות מהמכשירים ולעסוק בפעילות שהיא נטו ספורט והנאה.
  • אטרקציה בטוחה – חברה אמינה המספקת מתנפחים להשכרה במרכז, כמו אבי מתנפחים, בודקת את המתקנים מעת לעת כדי לוודא שהם בטיחותיים. במתקן המתוחזק כמו שצריך יכולים הילדים לקפוץ ולהשתולל במלוא כוחותיהם ולצאת ללא פגע. כמובן, העלייה על המתקן המתנפח כרוכה בהשגחת מבוגר.

אבי מתנפחים להשכרה במרכז

אם אתם גרים בתל אביב או בבת ים ומתכננים יום הולדת מיוחד לילד שלכם, תוכלו להזמין מתנפחים להשכרה במרכז מאבי מתנפחים. החברה מציעה מגוון רחב של מתנפחים הכוללים מתנפח המגיע עם קיר טיפוס, מתנפחים עם מגלשה או מתנפחים שיש בהם עצמים גדולים כמו חילזון או פטרייה שאפשר לטפס עליהם וליפול בבטחה על המשטח הרך והמנופח. נוסף על כך, אם אתם מתכננים אירוע גדול במיוחד שבו ישתתפו גם מבוגרים, תוכלו להזמין דוכנים נוספים כמו דוכני מזון שמוכרים מאכלים שונים כמו נקניקיות טריות או דוכני שתייה שבהם אפשר להתרענן עם אייס קפה או מיצים קרים ביום קיצי וחם.

מתנפחים להשכרה במרכז
אפשר
לעזור?

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

מבצע באבי מתנפחים

מבצע השכרה מיוחד לימי הולדת,בריתות,בר/בת מצוות 

מתנפח גדול חדש טירה משולבת עם מגלשה 3.5/3/2.7

רק ב 300 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

חברת קידום אתרים קידום אתרים