מתקנים מתנפחים

שבלול ענק שעליו אפשר לקפוץ ללא הפסקה, ג'ונגל מלא בקופים ובדובים או פטרייה אדומה-לבנה גדולה שאפשר לטפס עליה – כל אלה אינם סיפורים מ"אליס בארץ הפלאות", אלא מתקנים מתנפחים שאפשר להזמין לכל אירוע שיש בו ילדים רבים ולהעניק להם שעות קטנות של הנאה. המתנפחים הם מבין האטרקציות הפופולריות בארץ שממשיכות לכבוש את לבם של דורות רבים של ילדים ולספק להורים פתרון הפעלה אטרקטיבי למסיבות השונות.

ייחודיותם של מתקנים מתנפחים

אז מה כל כך מיוחד במתקן מתנפח? מדוע הורים מכל רחבי הארץ מעוניינים להזמין אותו לאירועים שונים? אלה כמה סיבות שבזכותן מומלץ להזמין מתנפחים לאירועים שונים שבהם יש ילדים רבים:

  • להוציא את הילדים מהמסך – ילדים רבים שולטים היום באחת הטכנולוגיות המתקדמות שידע המין האנושי, הלא הוא המכשיר הסלולרי. עוד לפני שהם יודעים להחזיק עיפרון ביד ולכתוב את שמם, הילדים לומדים במהירות להחליק את האצבע על מסך המגע של המכשיר ולשחק במשחקים שונים. מתקן מתנפח הוא דרך טובה "לנתק" את הילדים מהמכשירים הסלולריים, ולו לכמה שעות, ולהלהיב אותם בפעילות מקפיצה ומהנה.
  • פעילות ספורטיבית – אף על פי שהמתקן המתנפח הוא מתקן שעשוע בעיקרו, יש בו אלמנט של מתקן ספורטיבי. הוא כולל הקפדה על כללי זהירות כמו עלייה על המתקן ללא נעליים או הגבלה על מספר הילדים שיכולים להיות על המתקן בו זמנית מצד אחד, ומצד שני מאפשר לילדים לקפוץ ולהשתולל בתוך מבנה בטיחותי ולגרום להם להפעיל את שרירי הגוף בדרך מהנה.
  • גם הילדים הקטנים יכולים – מתקנים מתנפחים רבים מתאימים לילדי הגן ומאפשרים גם להם ליהנות מפעילות ספורטיבית. העלייה על המתקנים מותנית כמובן בהשגחת מבוגר.

אצל אבי מתנפחים תוכלו למצוא מגוון גדול של מתנפחים ולבחור את המתנפח המושלם למסיבה.

אבי מתנפחים – מתקנים מתנפחים לילדים

צוות מפעילי מתקנים מתנפחים של אבי מתנפחים ישמח להגיע למקום האירוע כדי להתקין את המתנפח שבחרתם. לפני האירוע הגדול נציג מטעם החברה ישוחח אתכם כדי ללמוד על אופי האירוע, ובעיקר כדי לבחון האם הגודל של השטח שבו תתקיים המסיבה יתאים לגודל המתנפח. ברגע שאתם סוגרים על המתנפח הרצוי, הנציג יתאם עמכם את מועד ההגעה ויגיע לפני תחילת האירוע עם המתנפח, מצויד בכל הכלים הדרושים כדי להתקין אותו.

אפשר
לעזור?

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

מבצע באבי מתנפחים

מבצע השכרה מיוחד לימי הולדת,בריתות,בר/בת מצוות 

מתנפח גדול חדש טירה משולבת עם מגלשה 3.5/3/2.7

רק ב 300 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

חברת קידום אתרים קידום אתרים