השכרת מכונות שערות סבתא

המסיבות של היום הם לא המסיבות של פעם. בעבר היו מסתפקים בעוגה חגיגית ממתקים שתיה ומוזיקה מקפיצה. היום הציפיה גבוהה הרבה יותר. חייבים משהו שיתן ערך מוסף, חוויה ושדרוג. אז אם כבר בחרתם את הקונספט של המסיבה, הזמנתם עוגה מרשימה ותכננתם את התפריט. זה הזמן לחשוב על עוד משהו שיקפיץ את האירוע. תתפלאו זה לא חייב להיות יקר. מכונת שערות סבתא אהובה מאד על ילדים. הם מתרגשים מתהליך ההכנה ונהנים מענני הסוכר כמו בלונה פארק. השכרת מכונות שערות סבתא לאירוע, ישדרג אותו משמעותית ויתן ערך מוסף.

דוכני מזון להשכרה.

אירועים גדולים כדוגמת – ירידים, כנסים, מסיבות בית ספר, חגיגות בפארק ועוד. מחייבים דוכני מזון ושתיה שכוללים: מכונות ברד, מכונות שערות סבתא, מכונות פופקורן, מכונת נקניקיות, מפל שוקולד ועוד. שילוב של כמה דוכני מזון מסוגים שונים יאפשר לכל אורח למצוא את מה שהוא אוהב. את הדוכנים ניתן להשכיר לפי הצורך וסוג האירוע. ניתן להזמין דוכן מסוג אחד. כדוגמת, מכונות פופקורן להשכרה. או כמה דוכני מזון להשכרה מסוגים שונים. כמו, מכונת ברד לשתיה בשילוב השכרת מכונות שערות סבתא או מכונות פופקורן להשכרה עבור המזון.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים דוכני מזון להשכרה.

היגיינה- מכיוון שמדובר בדוכנים שמשמשים להכנת מזון, חשוב מאד שישמרו בצורה היגיינית וינוקו ביסודיות לאחר כל שימוש. התחזוקה של המכונות צריכה להיות מוקפדת ובהתאם להוראות היצרן. 

חומרי גלם- שימוש בחומרי גלם איכותיים יבטיח מזון טעים. האיכות מתחילה בחומרים ממנו עשוי המוצר ומסתיימת באכסון וההכנה שלו. כל אלו חייבים להיות מוקפדים על מנת לספק ללקוח מנה מצויינת. חשוב לבחון גם את עניין הכשרות במקרה בו מדובר בציבור שומר מצוות.

כמות המנות הנדרשת- יש לדעת מראש בערך כמה אנשים יהיו באירוע, כדי להיערך מבחינת הכמויות. גם מכונות מקצועיות מוגבלות ביכולת שלהם לייצר כמויות בזמן מוגבל ולכן כאשר יש הרבה אנשים צריך להזמין כמה מכונות מאותו סוג. כמה מכונות שתיה וכמה מכונות מזון.

מכונות המזון שלנו הן חדישות מתוחזקות ויבטיחו לכם אירוע שלא ישכח. מדוכני מזון שתיה ועד לממתקים כולם עוברים ניקיון יסודי ומתוחזקים בצורה הכי מקצועית שיש. 

אפשר
לעזור?

  תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

   תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

   מבצע באבי מתנפחים

   מבצע השכרה מיוחד לימי הולדת,בריתות,בר/בת מצוות 

   מתנפח גדול חדש טירה משולבת עם מגלשה 3.5/3/2.7

   רק ב 300 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

   חברת קידום אתרים קידום אתרים
   דילוג לתוכן