השכרת מתקנים מתנפחים במרכז

השכרת מתנפחים במרכז מאפשרת לכם לחגוג כל אירוע בלי לנסוע רחוק. שלל של צורות, צבעים ודוגמאות עומדים לרשותכם אצל אבי מתנפחים והפעלות. כאן תוכלו להתאים את המתקן המתאים ביותר עבור האירוע המבוקש לפי גיל הילדים המשתתפים, מתקנים מאתגרים או מתקנים המשלבים מים. ולא רק, עומדים לרשותכם גם דוכני מזון ושתייה והפעלות נוספות שיבטיחו את המסיבה המושלמת.
 השכרת מתקנים מתנפחים במרכז

השכרת מתקנים מתנפחים במרכז – הבחירה המנצחת!

ילדים אוהבים אטרקציות מלהיבות, ואין ספק כי השכרת מתנפחים במרכז יכולה לשלב בין חוויה כיפית לפעילות בטוחה לילדכם. אז אם אתם מעוניינים בחוויה המושלמת עבור ילדכם, הבחירה המנצחת היא ללא ספק מתקנים מתנפחים. רגע לפני שאתם שוכרים חברה שתעזור לכם להקים את האירוע החגיגי, זכרו לוודא את הדברים הבאים:

 • מפעיל האירוע – מתקנים מתנפחים חייבים להיות תחת השגחה מתמדת של מנהל האירוע, כך תוכלו למנוע תקלות ובעיות שעלולות לצוץ. במידה ואתם מארגנים אירוע במוסד חינוכי כלשהו, וודאו כי מנהל האתר קיבל את ההסמכה הדרושה מטעם החברה למתנסים.
 • בחינת השטח – בכל בחירה של השכרת מתקנים מתנפחים במרכז חשוב לוודא מה גודל השטח העומד לרשותכם. כך תוכלו להתאים את גודל המתקנים המתנפחים שתוכלו להציב בו.
 • בחירת המתקן – חלק מהקסם של מתקנים מתנפחים הוא התצוגה הוויזואלית המרשימה שלו. עיינו במגוון המתקנים המוצעים לכם ובחרו את הצבעוני והשמח ביותר לטעמכם.

 

בטיחות מעל הכול

השכרה של מתנפחים היא תמיד רעיון שמח שיכול לשדרג את האירוע שלכם, אך זכרו כי ישנם מספר כללי בטיחות שאנו חייבים לשמור עליהם על מנת לצלוח את האירוע בשלום. העלייה על המתקנים המתנפחים מותנית בהשגחת מבוגר, במיוחד כשמדובר בילדים קטנים או בגיל הרך. קיימת הגבלה על מספר המשתתפים המורשים להיות על כל מתקן בזמן נתון, כמו גם חל איסור עלייה למתקנים עם נעליים. שמירה על כל הכללים הללו תבטיח כי האירוע החגיגי שלכם יהיה מהנה וכייפי לכל המשתתפים.

אפשר
לעזור?

  תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

   תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

   מבצע באבי מתנפחים

   מבצע השכרה מיוחד לימי הולדת,בריתות,בר/בת מצוות 

   מתנפח גדול חדש טירה משולבת עם מגלשה 3.5/3/2.7

   רק ב 300 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

   חברת קידום אתרים קידום אתרים
   דילוג לתוכן