מתנפחי מים להשכרה

ילדים אוהבים אטרקציות מיוחדות, וכשאפשר לשלב בין שתי פעילויות מהנות אין גבול לשמחה שלהם. כאלה הם מתנפחי מים להשכרה. מתנפחים אלה כוללים את השילוב המיוחד בין המתנפח הרגיל לבין בריכת שחייה. ביום קיץ חם, אין דבר משמח יותר מלגלוש במגלשה מתנפחת גדולה וצבעונית ישר אל תוך המים הצוננים. מתנפחי מים הם דרך טובה לחגוג את יום ההולדת של הילד או הילדה שנולדו בחודשי הקיץ, ולספק אטרקציה מהנה וקרירה לכל האורחים.

דגשים לבחירת מתנפחי מים להשכרה

כאשר אתם בוחרים מתנפח מים, מומלץ לשים לב לכמה דגשים משמעותיים:

 • השגחת מבוגרים – המתנפחים מספקים אטרקציה טובה לילדים ופוטרים אתכם מתכנונים של משחקים והפעלות לחברים של הילד. מצד שני, אי אפשר להשאיר את הילדים ללא השגחה על מתנפח מים. גם אם אתם נכנסים לרגע למטבח כדי להביא את הכיבוד או את עוגת יום ההולדת, הקפידו שלפחות מבוגר אחד יעמוד ליד המתנפח כדי להשגיח על הילדים.
 • להתכונן בהתאם – מתנפח רגיל יכול להיות הפתעה גדולה עבור הילדים, אבל פעילות במים כרוכה בהיערכות מראש והבאת בגדים להחלפה וכלי רחצה. אם אתם רוצים להכניס מתנפח מים כדאי להזהיר את הורי האורחים הצעירים מראש כדי שיוכלו להכין את הילדים לאירוע.
 • תפעול המתקן – אם אינכם בקיאים בתפעול מתנפח מים, מומלץ להזמין מתנפחי מים להשכרה ולשלם תוספת שכר כדי שמפעיל מקצועי יוכל להשגיח על הילדים ועל תקינות המתנפח במהלך האירוע. כמו כן, נוכחותו של איש מקצוע תרגיע אתכם ותוודא שהאירוע יעבור בשלום.
 • גיל הילדים – חברה מקצועית כמו אבי מתנפחים מתאימה את סוג המתנפחים לגיל הילדים המשתתפים באירוע. כאשר אתם מדברים עם הנציג בטלפון, התייעצו עמו לגבי המתנפח המתאים עבור שכבת הגיל שאתם מזמינים למסיבת יום ההולדת.

לקפוץ למים עם אבי מתנפחים

הצוות של אבי מתנפחים מציע מתנפחי מים להשכרה מסוגים שונים, בהתאם למספר הילדים וגיל הילדים הבאים לשמח את חברם במסיבת יום ההולדת. מפעילי המתנפחים והמתקנים ישמחו להתקין עבורכם כל מתנפח שתבקשו, וכן מתקנים אחרים ההכרחיים למסיבה ססגונית וקיצית כמו מתקני שתייה או מזון. תוכלו לפנות לאבי מתנפחים כדי להשכיר מתנפחי מים ולהפתיע את האורחים בפעילות אטרקטיבית.

מתנפחי מים להשכרה
אפשר
לעזור?

  תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

   תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

   מבצע באבי מתנפחים

   מבצע השכרה מיוחד לימי הולדת,בריתות,בר/בת מצוות 

   מתנפח גדול חדש טירה משולבת עם מגלשה 3.5/3/2.7

   רק ב 300 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

   חברת קידום אתרים קידום אתרים
   דילוג לתוכן