קיר טיפוס פתח תקווה

במידה ואתם מחפשים קיר טיפוס סימן שגם אתם הבנתם כי מדובר בחוויה מאין כמותה. קיר הטיפוס הינו פעילות ספורטיבית מאתגרת ומהנה לכל המשפחה. תוך שמירה על אמצעי הבטיחות הנחוצים, ילדים ומבוגרים יכולים ליהנות יחד מקיר טיפוס ולאתגר זה את זה בתחרויות ספורטיביות.

קיר טיפוס בפתח תקווה כפעילות תורמת

אם אתם רוצים להתחיל לעסוק בפעילות ספורטיבית ברצינות ומתלבטים בין הפעילות הרצויה, מומלץ לשקול קיר טיפוס כפעילות המועדפת. קיר טיפוס יכול לתרום רבות הן מבחינה גופנית והן מבחינה נפשית:

 • מסייע בטיפול בבעיות מוטוריקה – בדומה למסלולים בטבע שסומנו על ידי החברה להגנת הטבע, גם מסלולי קיר טיפוס מסומנים על ידי אחיזת ידיים. כדי לטפס גבוה ולהגיע עד לסוף המסלול מותר לדרוך על אחיזות הידיים המסומנות באותו צבע. על מנת לעבור את המסלול בשלום, יש צורך בתכנון המסלול, בקואורדינציה ושילוב תנועות הידיים והרגליים.
 • מסייע בטיפול בהפרעות קשב – העיסוק בקיר טיפוס יכול לסייע לילדים שיש להם לקויות למידה או הפרעות קשב. זאת משום שכדי לסייע את המסלול, יש צורך בתכנון מראש ובעבודה מתוזמנת של הידיים והרגליים. קיר טיפוס משלב גם פעילות גופנית וגם חשיבה נכונה שתעזור לילד לסיים את המסלול.
 • מסייע במהלך טיפול פיזיותרפיה – קיר טיפוס בדרגת קושי נמוכה יכול לסייע לנפגעי טראומה שיכולים להיעזר בפעילות מוטורית מהנה זו כחלק משיקומי פיזיותרפיה. הקיר מאפשר לנפגעים להניע את הידיים והרגליים בדרך מתונה וזהירה.

קיר טיפוס מתנפחים לילדים

קיר טיפוס פתח תקווה יכול להתאים גם לילדים בגיל הרך. לשם כך, תוכלו להזמין מתנפח המשלב קיר טיפוס מחברת אבי מתנפחים. הצוות של החברה מספק מגוון רחב של מתנפחים מסוגים שונים וביניהם גם קיר טיפוס המשמש כנחיתה רכה לעולם הטיפוס עבור הספורטאים בגיל הרך. אם אתם מקיימים אירוע כמו יום הולדת, הצוות של אבי מתנפחים ישמח להקים עבורכם מתנפח הכולל קיר טיפוס ומשטח בטיחותי מתנפח ונוח שעליו יכולים ליפול הילדים מבלי להיפגע. נוסף על כך, החברה מציעה סוגים שונים של מתנפחים כמו מגלשות או מתנפח בצורת ג'ונגל שעליו מעוטרות חיות שונות.

השכרת מתנפחים
אפשר
לעזור?

  תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

   תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

   מבצע באבי מתנפחים

   מבצע השכרה מיוחד לימי הולדת,בריתות,בר/בת מצוות 

   מתנפח גדול חדש טירה משולבת עם מגלשה 3.5/3/2.7

   רק ב 300 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

   חברת קידום אתרים קידום אתרים
   דילוג לתוכן